CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Şanlıurfa Koşu Şartı – Pist – Mesafe İstatistikleri – 28.03.2013

HAZIRLAYAN / Perşembe, 28 Mart 2013 / Published in Analizler, Koşu Analizleri, Koşu Şartı Analizi, Şanlıurfa Analiz ve Tahminleri


28.03.2013 Perşembe günü koşulacak Şanlıurfa hipodromunda koşulacak yarış şartlarına göre, sorgulama aralığında aynı grup ve şartta daha önce yarış kazanan atların yarış sonunda netleşen ganyan tablosundaki ganyan sıralamalarını görebilirsiniz.. Keyifli ve de bol kazançlı bir gün dilerim..

[box-title align=”center”]

28 Mart Perşembe Şanlıurfa Koşu Şartları Analiz Bülteni

[/box-title]

jokeypistmesafelogo

Rapor PDF dosya biçimindedir. Görüntülemek için üstteki resmi tıklayınız..
Analiz ve tahminlerimiz yayına verildiği anda haberdar olmak isterseniz sitemize üye olabilirsiniz.. Üyelik ücretsizdir ve bir dakikadan kısa sürer.. Üyelik sonrası her yeni analiz ve tahminde e-postanız aracılığıyla bilgilendirilirsiniz..

Üyelik Sayfası

Not: E-Postalar Gelen kutunuzda görünmüyorsa Gereksiz veya Spam bölümünü kontrol ediniz..

[show_avatar email=1 align=left]

Taruz

Hakkında..:

Uzun süre ara verdiği altı ganyan derslerine yeniden başlayan yazar, tahminlerinde derece, galop vb. parametrelerden öte yarış şartı, jokey ve at sahibi performansı analizlerini ve de istatistiklerini ön planda tutmaktadır.. Jokey, antrenör ve menajer tanıdıkları olmayan, hayatında ahırı sadece küçükken köyünde görmüş (o da sığır ahırı), hipodroma ara sıra ikramiye tahsili için giden sizler gibi at yarışlarına hevesli sıradan bir fanidir..

 

Okunma Sayısı : (1448)

6 'lı HESAP MAKİNESİ

  • Her ayak için kupona işaretleyeceğiniz at sayısını yazınız.. Şehire göre Birim Fiyatını belirleyiniz.. (varsayılan 6 krş.) Hesapla düğmesine basınız..
  • Geçişler için ENTER tuşunu kullanabilirsiniz..

“Şanlıurfa Koşu Şartı – Pist – Mesafe İstatistikleri – 28.03.2013 ” adlı yazı için ilk yorumu siz yapın.

TOP